نوشته های وبلاگ

خواندن پیام‌های تلگرام بدون نمایش تیک دوم

تلگرام چند روز پیش به توسعه‌دهند‌گان غیررسمی این اپ اخطار داد که حالت «روح» را از برنامه‌های خود حذف کنند. مهلت ۱۰ روزه‌ای هم برای آن اخطار تعیین کرد.

اما هنوز مهلت ۱۰ روزه توسعه‌دهنگان غیررسمی تلگرام (موبوگرام و…) تمام نشده، نرم‌افزاری معرفی شده است که کمک می‌کند کاربر در نرم‌افزار اصلی تلگرام هم پیام دریافتی را به‌طور کامل بخواند، بدون این‌که تیک دوم برای ارسال‌کننده پیام زده شود.

در اندروید شما با استفاده از اپلیکیشن Unseen می‌توانید به کلیه پیام‌ها و محتواهای دریافتی دسترسی داشته باشید، بدون این‌که برای فرستنده تیک دوم نمایش داده شود و یا وضعیت Last Seen شما تغییر کند.

پس از نصب و اجرای Unseen به قسمت نوتیفیکیشن‌های نرم‌افزار بروید چرا که این اپلیکیشن از طریق دسترسی به نوتیفیکیشن‌ها به محتوای پیام‌ها دریافتی شما دسترسی پیدا می‌کند و آن‌ها را در محیطی دیگر برای شما نمایش می‌دهد، بدون این‌که نیاز باشد شما برای خواندن پیام‌های دریافتی اپلیکیشن پیام‌رسان را بازکنید.

 این اپ از برخی پیام‌رسان‌ها پشتیبانی نمی‌کند و برای iOS هم هنوز نسخه رسمی منتشر نشده است.

این نرم‌افزار را در گوگل پلی روی این آدرس دانلود کنید https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tda.unseen

 

درباره علی مصلحی

علی مصلحی هستم. نویسنده و روزنامه‌نگار و مربی و مشاور فن بیان و ارتباطات اجتماعی. در این وب‌سایت در مورد سخنرانی، ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی و سواد رسانه می‌نویسم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *